Сільськогосподарська техніка
Селскохозяйственная техника, встречаемая во сне, требует особого толкования и анализа. Ключевым событием сна является действие — использование или наблюдение за использованием сельскохозяйственной техники https://qaweb.dev/board-ua/1159-efficient-water-and-fertilizer-storage-your-solution-from-kobzarenko-com-ua. Понимание смысла сна о «Сельскохозяйственная техника» возможно с помощью сонника Нострадамуса, который предлагает различные интерпретации данным аспектам сна.
Як вказує сонник, трактор, який довелося побачити уві сні, пророкує сплячій людині непросту роботу, але вона навряд чи буде гідно оцінена. Крім того, сплячу людину чекають тимчасові труднощі, що зачіпають її фінансовий добробут.
До чого сниться працювати в поле на тракторі? Доведеться прийняти якесь важке, але єдино можливе рішення, необхідне для благополуччя своєї сім’ї. Бачити уві сні, як хтось інший оре — наяву людина не може знайти грошей для вирішення складної проблеми.
Новітня сільськогосподарська техніка
Серцем машини є 15,4-літровий двигун Mercedes Benz максимальною потужністю 544 к. с., 585 або 653 к. с. Максимальний крутний момент – 2235 Нм вже за 1300 об./хв. Потужність передається на рушії за допомогою безступеневої трансмісії CMATIC – одна у світі в сегменті 650 к. с.
Супутникові технології для посіву зі змінною нормою посіву допомагають ще більше покращити результати. Використовуючи багатошарові карти в EOSDA Crop Monitoring, ви можете легко поєднати на одній карті кілька типів даних, зокрема вегетаційні індекси та інформацію про висоту над рівнем моря. Так ви отримаєте комплексний інструмент для управління сільськогосподарською технікою та оптимізації посіву зі змінною нормою посіву. Створену карту можна імпортувати до програмного забезпечення техніки у форматах ISO-XML або SHP, щоб розробити оптимальний план посіву.
Оснащення тракторів системами GPS забезпечує точну навігацію по полю та повний контроль над польовими операціями. Завдяки цьому фермери можуть висаджувати рослини на оптимальній відстані. Сучасні пристрої для висіву насіння з електронним керуванням дозволяють значно підвищити продуктивність культур, а також суттєво збільшити ефективність механічних систем дозування насіння Iacomi, C., Popescu, O. (2015). A New Concept for Seed Precision Planting. Agriculture and Agricultural Science Procedia, 6, 38-43. ttps://doi.org/10.1016/j.aaspro.2015.08.035..
Усі авторські права на інформацію, розміщену у журналах The Ukrainian Farmer, «Садівництво по-українськи», «Плантатор», «Наше птахівництво», газеті «АгроМаркет» та інтернет-сторінці видань за адресою www.agrotimes.ua, належать виключно видавничому дому «АГП Медіа» та авторам публікацій, згідно із Законом України «Про авторське право та суміжні права».
Менеджер даних та функція карт диференційованого внесення EOSDA Crop Monitoring з її розширеними можливостями картографування також можуть бути цінними інструментами супутникового моніторингу для постачальників засобів агровиробництва. Адже це дозволяє оцінити ефективність їхньої продукції у різних умовах. Інтегруючи дані сільськогосподарської техніки з даними EOSDA Crop Monitoring, ви можете проаналізувати взаємозв’язок між використаними ресурсами та врожайністю, щоб краще адаптувати пропозиції до конкретних зон вирощування.
Імпортна сільськогосподарська техніка
У 2006 році французький громадянин Gerard de La Salle відвідав Україну. Під час цього візиту його вразили 2 особливості – великий потенціал нашої країни в сільськогосподарській галузі та низький рівень технологій, який використовували фермери. Поїздка надихає французького аграрники поділитися європейським досвідом з українськими фермерами, і він вже знає, що робити для досягнення цієї мети. У лютому 2007 року в місті Вінниця з’являється нова компанія – Альфагро. Вона займається поставками зарубіжної сільськогосподарської техніки та запчастин з Європи. Невеликий офіс зі складом, мінімальний штат працівників, і величезне прагнення розвиватися і допомагати українським фермерам вийти на новий рівень.
Стабільне падіння імпорту спостерігається щодо косарок. У 2022 році їх завезено з-за кордону 6185 одиниць (-27% проти показників 2021 року), а у 2023 році у порівнянні з 2022 роком – 5054 одиниць (-8,3%).
На тлі загального скорочення обсягів ввезення в Україну сільськогосподарської техніки за січень-липень 2023 року у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року спостерігається зростання обсягів імпорту плугів та дискових борін. Якщо торік за сім місяців плугів було ввезено 450 одиниць, то за січень-липень цього року – 964 одиниці, тобто у 2,14 разу більше. При цьому у вартісному виразі цього виду агротехніки імпортовано на суму 7,1 млн. дол. США, що майже на третину перевищує відповідний показник минулого року. Це пояснюється збільшенням імпорту дешевої продукції китайського виробництва з 139 до 626 одиниць, середня митна вартість якої складала у 2022 році 23,8 дол. США, а у цьому році – лише 10,1 дол. США.
Водночас найбільше падіння відбулося в категорії тракторів потужністю 37-75 кВт — 64,6% у кількісному та 60,4% у вартісному виразі, а також у категорії тракторів потужністю 75-130 кВт — 53,3 та 44,7% відповідно. Найменше скорочення імпорту тракторів відбулося в категорії потужністю 25-37 кВт — 24,8% та 25,6% відповідно. Найбільше зросла середня митна вартість трактора в категорії потужністю 37-75 кВт — з $14,9 до $16,7 тис. (+12,0 %) Крім того, відбулося помітне зростання митної вартості у категоріях тракторів потужністю 75–130 кВт — з $33,48 до $37,15 тис. (+10,9%), а також у категорії до 18 кВт — з $2,33 до $2,49 тис. (+6,9%) за одиницю.